Search

Information

Акулите отвориха уста срещу ЦСКА

AddThis Social Bookmark Button

Акулите отвориха уста срещу ЦСКА. При гостуването си в Бургас червените загубиха с 2:0 при много силна игра на Черноморец. Бургазлий стигнаха до победата с гол на Асис и автогол на Пламен Крачунов. При домакински натиск на акулите защитникът на ЦСКА си отбеляза автогол в 62 минута. В 74 минута Асис попари надеждите на червените, като отбеляза втория гол за Черноморец. Това е крайният резултат от мача. След тази победа акулите се изравниха по точки с ЦСКА. Двата отбора имат по 36 точки. След този мач първенството дано стане по-истинско и по-качествено. Още от самото начало на мача и двата отбора тъсеха победата и направиха по няколко пропуска, но по-класния бе Черноморец и заслужено победи.

Краен резултат Черноморец - ЦСКА 2:0