Левски - Байерн Мюнхен е втория финалист в "Шампионска лига" след продължения и дуспи срещу "Реал Мадрид"

Search

Information

AddThis Social Bookmark Button

"Байерн Мюнхен" е втория финалист в "Шампионска лига след продължения и дуспи в мач срещу "Реал Мадрид".  Втория полуфинален мач в турнира за "Шампионска лига" завърши при резултат 2:1 в редовното време. След продължение се стигна до дуспи и Байерн спечели.

Трите гола бяха отбелязани в първото полувреме до 27-ата минута.

Първо "Реал" поведе в резултата с два бързи гола на Роналдо в 6-ата и 14-ата минута. В 27-ата минута Ариен Рубен вкарва за Байерн и намалява резултата на 2:1. Така всичко започва от начало след като първия мач завърши при същия резултат за германския отбор.

В 6-ата минута от дуспа Роналдо открива резултата 1:0. Германския отбор в стремежа да отбележи пропусна да отбележи  две положения. В 14-та минута Роналдо отбеляза красив гол като покачи резултата на 2:0.

При атака на "баварския тим" Пепе събаря Марио Гомес и унгарския съдя отсъжда дуспа за "Байерн". Ариен Рубен е точен при изпълнението в 27-ата минута и намалява резултата на 2:1.

Марио Гомес можеше да отбележи, но помисли че е в засада  шутира безотговорно и втатаря спаси. След като видя че страничния съдя не е вдигнал флага с право се ядосваше за пропуснатото положение.

През втората част и двата отбора играеха много предпазливо, като се пазеха да не им бъде отбелязан гол.

Последва друг пропуск на Гомес, с глава не можа да уцели вратата на Касиас.             При друга добра позиция на Гомес, съотборникът му Ариен Рубен постъпи егоистично и не му подаде.

Друга добра атака за германския тим и отново пропуск на Гомес. Стигна се до продължения. До момента трима от "Байерн" получиха жълти картони.

През първото продължение и двата отбора бяха предпазливи и нямаше някакви голови положения.

През второто продължение Гранеро влиза смяна, но бързо получава жълт картон за симулация за дуспа. При продълженията голове не бяха отбелязани и се стигна до дуспи.

Футболистите на "Байерн" започнаха първи изпълненията на дуспи и от пет отбелязаха три.

Роналдо изпусна дуспа като изпълни пръв за "Реал" . След него и други се провалиха като не успяха да вкарат, въпреки че Касиас спаси дуспа. Така "Реал" е втория испански гранд след "Барселона" където отпада за финала.