Левски - Челси на финал след равенство 2:2 на "Камп Ноу".

Search

Information

Челси на финал след равенство 2:2 на "Камп Ноу".

AddThis Social Bookmark Button

Втората среща реванш от полуфинала на "Шампионска лига" между отборите на "Барселона" и "Челси" завърши 2:2 и с общ резултат от двата мача продължава отбора на "Челси".

"Челси" доиграха с човек по-малко, след като Джон Тери си изпроси червен картон, но с много усилия постигнаха това за което мечтаеха. Тери бе изгонен след като удари с умисъл в гърбъ Санчес.

През първата част "каталунците" отбелязаха два гола на Серхио Бускетс и Андрес Иниеста, като мислеха че мача се доиграва. Но Рамирес им поднесе неприятна изненада в края на първата част, като отбеляза гол и изравни резултата от двата мача.

В началото на втората част бе отсъдена дуспа в полза на "Барселона", след като Дрогба със шпагат изрита в краката Фабрегас. Меси изпълни дуспата и уцели градата над Петър Чех. Най-добрия футболист в света испусна много важна дуспа за "Барселона".

"Сините" от Лондон успешно се бранеха, като чакаха подходящ момент да нанесът ответен удар. Усилията им се увенчаха с успех, като в края на мача отбелязаха гол.

На финала "Челси" ще играе с победителя от другия полуфинал, "Реал Мадрид" - "Байерн Мюнхен".

Краен резултат: Барселона - Челси 2:2

Общ резултат от двата мача: Барселона - Челси 2:3