Левски - Стадион "Камп НОУ" бе гостоприемен за съперниците "Реал"- Мадрид

Search

Information

Стадион "Камп НОУ" бе гостоприемен за съперниците "Реал"- Мадрид

AddThis Social Bookmark Button

Стадион "Камп НОУ" бе гостоприемен за съперниците "Реал"- Мадрид. В 35 кръг на Примера дивисион, Реал Мадрид при гостуването на Барселона спечели с 2:1. Още в началото на срещата "белия балет" показаха че няма да са добри гости и че ще търсят победата. В петата минута можеха да поведът при малко повече късмет. При изпълнение на корнер, Роналдо нанася удар с глава но бе неотрализиран.

Мигновенно Барса нанесе ответен удар, след като Даниел Алвеш с хубав удар накара вратаря на гостите Икер Касияс да покозва че е класен вратар.

В 18-ата минута феновете на "Камп Ноу" замлъкнаха, след като "кралския клуб" откриха резултата в своя полза.

При недобро изчистване след изпълнение на ъглов удар, Сами Кедера открива резултата за 0:1.

"Каталунците" направиха всичко възможно да изравнът резултата, но до гол не се стигна до почивката.

В началото на втората част Тиго подаде брилянтен пас към Тело, но той бе неточен като отпрати топката виско над вратата на гостуващия отбор от столицата.

След смяна Алекси Санчес заменил Шави, успява да въстанови равенството1:1.

Резултата не се запази дълго време защото Роналдо отбеляза дежурния си гол и Реал поведе в резултата с 2:1. Месут Йозил направи добра асистенция за попадението. Това е 42 гол на Кристиано Роналдо през този сезон.

Футболистите на Барселона направиха всичко възможно да въстановът равенството, но резултатът остана непроменен.

Краен резултат: "Барселона" - "Реал" - Мадрид 1:2