Search

Information

Mеси с първи хетрик за "гаучосите" срещу Швейцария.

AddThis Social Bookmark Button

Mеси с първи хетрик за "гаучосите" срещу Швейцария. В контролна футболна среща между отборите на Швейцария и Аежентина завърши 1:3. Живата футболна легенда на Аржентина и световния футбол Лионел Меси, отбеляза първия хеттрик за Аржентина. Футболната контрола се игра в швейцарския град Берн. Най-добрия футболист в света е истинска машина за вкарване на голове. Трите гола срещу Швейцария Меси отбеляза в: 20, 89 и 90 минута от дуспа. За домакините от Швейцария, точен бе за почетното попадение Джердан Шакири в 49 минута. Футболистите на Аржентина играха с голямо самочувствие, след като в отбора имат такава супер звезда като Лионел Меси.

В 20 минута Меси получи хитър пас с пета от Серхио Агуеро и с точен удар отбеляза за 0:1. В 49 минута Дердийок се размина с топката на дуспата, като не я уцели и тя попадна в Шакири, който бе точен и скъса паяжината в горния ъгъл на вратата на "гаучусите". След почивката мача беше по бърз и интересен. В 89 минута Меси открадна топката от защитник и технично прехвърли вратаря, топката се удари в гредата и падна зад гол линията за 2:1 за Аржентина. В добавените минути Игуаин бе спънат и Меси реализира отсъдената дуспа, като оформи крайния резултат 1:3.

Краен резултат в контролата Швейцария Аржентина 1:3.