Левски - Барселона се класира след като победи в реванша Милан с 3:1 на "Камп Ноу"

Search

Information

Барселона се класира след като победи в реванша Милан с 3:1 на "Камп Ноу"

AddThis Social Bookmark Button

Барселона се класира след като победи в реванша Милан с 3:1 на "Камп Ноу". За пета поредна година Барселона ще играе полуфинал в Шампионска лига. В интересен мач Барселона победи след като наложи своя стил на игра с повече разигравания. За "каталунците" головете отбелязаха; Меси от две дуспи и Иниеста. За "росунерите" точен бе с почетен гол Антонио Ночерино.

Милан бяха силни в контраатаки но при грешка на защитата бе отсъдена дуспа срещу тях. Меси испълни и бе точен, така Барса поведе в резултата.

В 32 минута при една атака на гостите се стигна до гол на  Антонио Ночерино. Резултатът бе изравнен.

Спорна дуспа за Барса отсъди съдята в 41 минута и отново Меси бележи за 2:1 в полза на Барселона.

Милан направиха всичко възможно да изравнът резултата, но Барса не допусна да им отбележът гол. С добрата игра на домакините се стигна до трети гол, точен бе Иниеста.

Краен резултат: Барселона 3:1 Милан.