Левски - Интер Дженоа 5:4 истински футболен спектакъл, в 30 крфъг на серия "А".

Search

Information

Интер Дженоа 5:4 истински футболен спектакъл, в 30 крфъг на серия "А".

AddThis Social Bookmark Button

ее  Интер Дженоа 5:4 истински футболен спектакъл, в 30 кръг на серия "А".феновете се нагледаха на дъжд от голове, два червени картона и четри дуспи. Червените картони бяха отсъдени за Жулио Сезар и Фернандо Белуски в 79 и 84 минута. Дженоа отбелязаха три гола от дуспи. Диего Милито отбеляза дуспа за "нерадзурите" и с добрата си игра направи хеттрик. За Интер по един гол отбелязаха още  Самуел и Муаро Сарате.

Първата част "нерадзурите" повеждат с 3:0, но "грифоните" връщат един гол в края на полувремето. След почивката Дженуа връща интригата като отбелязва втори гол от дуспа и се връща в мача. Сарате вкарва гол за Интер в 74 минута. След 6 минути Джилардино от дуспа бележи за гостите. С този гол Дженуа отново се връща в мача. В 85 минута Милито бележи от дуспа. В края на мача Джилардино намалява резултата, но за нещо повече няма време.

Интер - 5:4 - Дженуа