Левски - Ювентус показа зъбите си срещу Наполи, като победи с3:0

Search

Information

Ювентус показа зъбите си срещу Наполи, като победи с3:0

AddThis Social Bookmark Button

Ювентус показа зъбите си срещу Наполи, като победи с 3:0. "Старата госпожа" е на 2 точки от първия Милан. За "Юве" головете отбелязаха: Бонучи, Видал и Куалярела. "Старата госпожа" търсеще победата и беше по-агресивния, по-нападателния отбор. С добра игра постигнаха този класически резултат. След няколко пропуснати положения, до почивката голове нямаше.

След почивката играта бе по-бърза и головата серия започна. При едно центриране на Пирло се получи разбъркване пред вратата, Бонучи стреля коварен удар и след рекушет остави Де Санктис безпомощен. Като ужилени футболистите от Наполи, започнаха яростни атаки срещу вратата на "старата госпожа". При много добра игра на Артуро Видал, при самостоятелен пробив отбеляза красив втори гол за "Юве". Влезлия като резерва Дел Пиеро направи добра асистенция на Куалярела, който с точен удар направи крайния резултат 3:0.

Ювентус Наполи 3:0