Левски - Челси излъга като гост португалския Бенфика с 1:0

Search

Information

Челси излъга като гост португалския Бенфика с 1:0

AddThis Social Bookmark Button

Челси излъга като гост португалския Бенфика с 1:0. В мач от "Шампионска лига" между отборите на Бенфика и Челси завършил 0:1.  С гол на Саломон Калу в 75 минута и добра асистенция на Фернандо Торес, Челси успя да победи като гост силния отбор на Бенфика.                                                                                                                         Първото полувреме беше скучно без интересни полужения. Втората част на мача беше по-различна, като двата отбора търсеха победата и увеличиха оборотите. В 48 минута Кардосо отправи удар във вратата, но Давид Луиш с тяло изчисти от голлинията. В 60 минута Мата излъга вратаря и от малък ъгъл отправи удар в рамката. Голът за Челси бе като паднала мълня на препълнения стадион. Загубата на Бенфика в този домакински мач, прави много трдно гостуването на "Стамфорд Бридж". С тази победа като гост, Челси си усигуряват спокойствие за реванша.