Левски - Oлимпик Марсилия загуби с 2:1 от Интер но се класира за четвърт финалите на Шампионска лига.

Search

Information

AddThis Social Bookmark Button

Oлимпик Марсилия загуби с 2:1 от Интер но се класира за четвърт финалите на Шампионска лига. Щастлива загуба класира Олимпик Марсилия. От двата мача между Интер Милано и Олимпик Марсилия късмета бе за французите. Първиат мач при домакинството си Олимпик вкарва щастливо в 93 минута на срещата. Вторият мач като гости на Интер, Брандао отбелязва гол в 90 минута. Въпреки загубата с 2:1 французите се класират заради гола вкаран на чужд терен, при общ резултат 2:2 от двата мача. Първото полувреме изпускат по няколко положения и двата отбора. Резултатът на почивката е равен 0:0. Второто полувреме "нерадзурите" се позабързаха и така се стигна до 75 минута когато Милото от воле откри резултата в полза на интернистите. При такъв развой на срещата щеше да има продължение. След като в 90 минута Брандао отбеляза гола попари всякакви надежди на Интер. Но след гола на французите бе отсъдена дуспа срещу тях, а вратарят им Манданда изгонен. Пацини отбеляза за 2:1 но това не помогна. На "Сан Сиро" 60 хиляди тифози останаха разочаровани.

Общ резултат от двата мача "Интер"  Милано - "Олимпик"  Марсилия 2:2 продължава Олимпик.